1 задача.
За 4 зошити і дві ручки заплатили 36грн.Стільки ж коштують 3 зошити і 4 ручки.Яка ціна одного зошита і однієї ручки?
2 задача.
На виготовлення 160 столових і 200 чайних ложок витратили 14кг.срібла.Яка маса однієї чайної ложки,якщо з столової ложки мають таку саму масу,як 5 чайних ложок?

gloria81 gloria81    1   07.05.2021 10:43    1

Другие вопросы по теме Алгебра