(знаю що повинно вийти число 24,але мені виходить 22.) 5 кг яблук коштують 40 грн.знайдіть вартість 2 кг груш,ціна яких на 4 грн. більша,ніж ціна яблук. я роблю так: 1. 40+4=44 2. 44: 2=22 а повинне вийте число 24

ParkAnna ParkAnna    2   16.06.2019 21:40    0

Ответы
aleksejgrunin0 aleksejgrunin0  13.07.2020 17:59
1)1кг яблок стоит  40/5=8грн;
2)цена груш   8+4=12(грн)
 3)2кг груш стоит 12·2=24грн 
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика