Здвох станцій , відстань між якими 24км,одночасно в одному напрямку вирушають два поїзди.потяг,що рухається позаду,має швидкість 72км/год.яка швидкість поїзда, що рухається попереду, якщо другий потяг наздогнав його через 3год.після початку руху?
1) 72*3=216 км поезд, который был сзади, до встречи с первый за 3 часа 2) 216-24=192 км первый поезд, т.к был на 24 км ближе 3) 192/3=64 км/час- скорость первого поезда ответ:64 км/час
2) 216-24=192 км первый поезд, т.к был на 24 км ближе
3) 192/3=64 км/час- скорость первого поезда
ответ:64 км/час