Здвох міст відстань між якими 103,2 одночасна в одному напрямі виїхали автомобіль та мотоцикла який їхав попереду автомобіль наздогнав мотоцикла через 8 год. знайти швидкість автомобіля якщо швидкість мотоцикла 58км. год.

88арина99 88арина99    2   12.03.2019 22:55    0

Ответы
Vicka2006 Vicka2006  25.05.2020 03:02

58*8 = 464 км проехал мотоцикл за 8 часов.

464+103,2 = 567,2 км проехал автомобиль за 8 часов.

567,2:8 = 70,9 км/ч скорость автомобиля.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика