задача по матьоше задача по матьоше ">

СнежаночкаФил СнежаночкаФил    3   26.05.2020 19:24    0

Ответы
qwertyzored qwertyzored  15.10.2020 09:31

Пошаговое объяснение:

Швидкість човна приймаємо за х,тоді швидкість за течією (х+2),а час -

4 /(х+2).Швидкість проти течії (х-2),а час - 1 /(х-2).

20 хв. = 20/60=1/3 часа.

4 /(х+2)  +   1 /(х-2)= 1/3

4(3х-6)+3х+6=х²-4

12х-14+3х+6-х²+4=0

-х²+15х-14=0

х²-15х+14=0

х₁+х₂=15

х₁х₂=14

х₁=1 не підходить по умові

х₂=14 км/год - швидкість човна

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика