За три морозива і 2 шоколадки Іра заплатила 11 грн. 20 коп. Скільки коштує окремо шоколадка і скільки морозиво, якщо шоколадка дорожча від морозива на 1 грн.10 коп.?

Tolapula Tolapula    2   20.05.2020 13:22    14

Другие вопросы по теме Математика

Популярные вопросы