За три четвертих риби сплатили сим цилих одна друга грн. скильки коштуе 1 кг риби? скильки рыбы можна купити на 1 грн решите !

spinny9tim spinny9tim    3   27.05.2019 00:50    0

Ответы
SeenL SeenL  23.06.2020 17:22
1)7 1/2 : 3/4=15/2 * 4/3=60/6=10 грн. вартість риби

2)1 : 10= 1/10 риби можна купити на 1 грн.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика