За пиріжки з вишнями оленка заплатила 18 грн ,а за пиріжки з малиновим джемом-36 грн. один пиріжок із вишнями коштує 3 грн. скільки коштує один пиріжок із малиновим джемом, якщо відомо що іх було куплено на3 більше ніж пиріжків із вишнями?

yuras12d yuras12d    2   22.06.2019 17:00    0

Ответы
cnastya970 cnastya970  17.07.2020 19:54
18 / 3 = 6 пирожков с вишней
6 + 3 = 9 пирожков с малиной
36 / 9 = 4 грн стоит пирожок с малиной
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика