За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі-32грн.скільки пачок вафель купили ,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.склади короткий запис у виглядї таблицї та розвьяжи

vikyyyyysya142 vikyyyyysya142    1   20.06.2019 15:30    0

Ответы
Molka2005 Molka2005  16.07.2020 14:25
Печиво-9п.-45грн; 1п.-?
Вафлі-?-32грн,1п.-?, на 1грн. дешевше
45:9=5(грн)-1пачка печива
5-1=4(грн)-1пачка вафель
32:4=8(п)
Відповідь: 8 пачок вафель купили.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика