1 кг =1000 г,
Пропорцiя
1000 г - х грн,
800 г - 16,56 грн.
Х=1000*16,56/800=165,6/8=20,7 грн.
11 кл зно. Це задача за 6 клас. Там ще 2 питання.
20 грн 70 ко стоит 1 кг муки на первой фабрике
Пошаговое объяснение:
800 г = 0,8 кг - 16 грн.56 ко
1 кг - х грн
х = 16,56 : 0,8 = 20,7 грн = 20 грн 70 ко
1 кг =1000 г,
Пропорцiя
1000 г - х грн,
800 г - 16,56 грн.
Х=1000*16,56/800=165,6/8=20,7 грн.
11 кл зно. Це задача за 6 клас. Там ще 2 питання.
20 грн 70 ко стоит 1 кг муки на первой фабрике
Пошаговое объяснение:
800 г = 0,8 кг - 16 грн.56 ко
1 кг - х грн
х = 16,56 : 0,8 = 20,7 грн = 20 грн 70 ко