За 8 кг печива заплатили 32грн 1 кг цукерок на 2 грн дорожче ниж печиво скильки можна купити цукерок на 36 грн

smarika83 smarika83    1   19.09.2019 16:00    0

Ответы
Violettik2006 Violettik2006  08.10.2020 02:33
1 кг печива стоит 32/8=4 грн
1 кг цукерок стоит 4+2=6 грн
На 36 грн можно купить 36/6=6 кг цукерок
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
muratovsergej muratovsergej  08.10.2020 02:33
32:8=4 (грн)-1 кг печива 
4+2=6 (грн)-1 кг цукерок
36:6=6 (кг)-цукерок на 36 грн
Или так
36:(32:8+2)=6(кг)
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика