13,5 грн
Пошаговое объяснение:
4*4,3=17,2(грн) - ціна 4кг печива
84-17,2=67,5(грн) - ціна 5кг цукерок
67,5/5=13,5(грн) - ціна 1кг цукерок
1350 коп. або 13 грн. 50 коп.
4 грн. 30 к=430 коп.
1. 430*4=1720 коп. або 17 грн.20 коп.за 4 кг печива
84 грн.70 коп.=8470 коп.
2.8470-1720=6750 коп. або 67 грн. 50 коп. за 5 кг цукерок
3. 6750:5=1350 коп. або 13 грн. 50 коп. один кілограм цукерок
13,5 грн
Пошаговое объяснение:
4*4,3=17,2(грн) - ціна 4кг печива
84-17,2=67,5(грн) - ціна 5кг цукерок
67,5/5=13,5(грн) - ціна 1кг цукерок
1350 коп. або 13 грн. 50 коп.
Пошаговое объяснение:
4 грн. 30 к=430 коп.
1. 430*4=1720 коп. або 17 грн.20 коп.за 4 кг печива
84 грн.70 коп.=8470 коп.
2.8470-1720=6750 коп. або 67 грн. 50 коп. за 5 кг цукерок
3. 6750:5=1350 коп. або 13 грн. 50 коп. один кілограм цукерок