За 4 пачки печива із пляшки мінеральної води заплатили 46грн.20 коп. Пачка печива дорожча за пляшку мінеральної води на 1 грн
40
коп.Скільки коштує пачка печива? Пляшка мінеральної води. (записати
рівняння та відповідь на запитання ​

Vladiko011 Vladiko011    2   21.04.2021 14:51    1

Другие вопросы по теме Математика