За 3 кг печива та 2 кг цукерок заплатили 360 грн. Скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 30 грн.

TheDanilDid TheDanilDid    2   27.04.2021 10:15    0

Другие вопросы по теме Математика