За 3 кг печива і 4 кг цукерок заплатили 259грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво 14 грн?​

sweetcarpet258 sweetcarpet258    3   21.04.2021 21:32    0

Другие вопросы по теме Математика