За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 451грн 90 коп. скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок якщо 1 кг цукерок дорожчий за 1 кг печива на 25 грн 30 коп.​ розвьяжіть задачу .​

Lilya146 Lilya146    1   08.04.2021 12:23    0

Другие вопросы по теме Математика