Власна швидкість катера дорівнює 19,8 км/год, а швидкість течії річки - 2,1 км/год. Яку відстань подолає катер, рухаючись 3 год. за течією річки? *

vlmx2freddy vlmx2freddy    1   19.05.2020 13:49    0

Ответы
romakim02kum romakim02kum  06.09.2020 18:33

65,7 км

Пошаговое объяснение:

1) 19,8+2,1=21,9 км/год

2) 21,9*3=65,7 км

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
mneo98 mneo98  06.09.2020 18:33

Відповідь:

19,8+2,1=21,9км/год швидкість річки і катера

21,9*3=65,7км-відстань подолає катер

Покрокове пояснення:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика