власна швидкість човна дорівнює 15 км год а швидкість течії річки 3 км год який шлях подолає за дві години руху проти течії річки і 3 години руху за течією річки всього​

dashakasha1995 dashakasha1995    1   13.04.2021 15:04    3

Ответы
thero10 thero10  13.05.2021 15:06

15-3=12(км/год) швидкість човна проти течії

15+3(км/год) швидкість за течією

12*2(км) подолає човен проти течії

18*3=54(км) подолає човен за течією

24+54=78(км) всього

відповідь: 78км

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика