Велосипедист рухається зі швидкістю 5м/с. довжина ободу колеса його велосипеда дорівнює 125 см. скільки повних обертів зробить кожне колесо за 5 с руху велосипедиста?

annett3453 annett3453    3   29.09.2019 07:10    2

Ответы
султа65 султа65  09.10.2020 02:13

1) 125*5= 625

2) 625*5= 3125

3) 3125/100= 31.25м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика