Василько купив 8 кг банані і 6 кг яблук заплатив за все 132,12 грн.Скільки він заплати за 1 кг бананів якщо 1 кг яблук коштує 5,22 грн

Иван54654 Иван54654    1   30.04.2020 09:41    0

Другие вопросы по теме Математика