Вартість одного хліба 5 грн а вартість плитки шоколада 15 грн вартість двох хліб н і плиток шоколада 2×5 і 2×15

Fastik26 Fastik26    3   18.05.2020 13:54    0

Ответы
PIPL34linka PIPL34linka  14.10.2020 22:29

А яке питання?

Пошаговое объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика