Відстань між двома пристанями 204 км.катер проходить цю відстань за 6 год.за скільки годин подолає цю відстань буксир,якщо його швидкість на 2 км/год менша,ніж швидкість катера?

    1   12.06.2019 18:10    2

Ответы
kostyaluch kostyaluch  10.07.2020 06:54
1) Знайдемо швидкість катера

204/6 = 34 км на годину

2) Знайдемо швидкість буксира

34 - 2 = 32 км на годину

3) Знайдемо час за який буксир пройде 204 км

204 : 32 = 6,4 години
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика