Відстань між двома містами 320 км.назустріч один одному із цих міст одночасно відправилися два потяги,один зі швидкістю 62,8км/год,а другий-59,4км/год.якою буде відстань між потягами через 3 години?

missisivun2017 missisivun2017    2   07.05.2019 17:28    3

Ответы
vityadmitriev2 vityadmitriev2  09.06.2020 15:54

ответ:46,6 км

Пошаговое объяснение:

S - 320

V1 - 62,8 км/год

V2 - 59,4 км/год

t - 3 год

S1 - ? км

1) 62,8+59,4=122,2 км - проїдут обидва поїзда за 1 годину

2) 122,2*3=366,6 км - проїдут обидва поїзда за 3 години

3) 366,6-320=46,6 км - відстань між поїздами серез 3 години

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика