Відповідь до і : за 3\8кг ковбаси заплатили 10 9\10грн.скільки коштує 1 кг ковбаси.

marianna123123 marianna123123    1   31.07.2019 20:20    3

Ответы
гора7р гора7р  28.09.2020 20:22
10 9/10:3/8=(109*8)/(10*3)=29 2/30=29 1/15грн стоит кг колбасы
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика