У художньому гуртку всього 15 кг 500 г матеріалів- глини, пластиліну,кінетичного піску. как маса кожного матеріалу, якщо глини та піску разом 12 кг 700 г, а піску та пластиліну- 8 кг 400 г?

vasylyna946 vasylyna946    2   19.12.2021 18:20    0

Ответы
DENZYSUPER DENZYSUPER  19.12.2021 18:30

ответ: пластиліну 2 кг 800г, піску 5кг 600 г, глини 7 кг 100 г

Пошаговое объяснение: переведемо масу в грами:

15500-12700=2800 г пластиліну

8400-2800=5600 г піску

12700-5600=7100 г глини

2800+5600+7100=15500 г всього

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Polina73837739 Polina73837739  19.12.2021 18:30

Пошаговое объяснение:

15500г-12700г=2800г пластилину

8400-2800=5600г песку

12700-5600=7100г глины

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика