Туристи бул в поході три дні.першого дн вони км, другого — 40,5 км , а третього — 37 км.яку відстані у середньому проходили туристи за один день?

егор99992 егор99992    1   03.09.2019 17:50    0

Ответы
Сива11 Сива11  06.10.2020 15:20
1) 38 3/8 + 40,5 + 37 = 115,875 км (или 115 7/8 км) - всего за 3 дня,
2) 115,875 : 3 = 38,625 км,
или:
2) 115 7/8 : 3 = 927/8 * 1/3 = 927/24 = 38 15/24 км,

ответ: в среднем туристы проходили  за один день 38,625 км (или 38 15/24 км)
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика