Торт коштує 80грн а морозиво у 20 разів дешевше скільки коштує 5 порцій такого морозиво

timev01 timev01    1   24.06.2019 21:20    0

Ответы
yliya302 yliya302  02.10.2020 10:33
1)80/20=4(грн)-цена морож.
2)4*5=20(грн)-цена 5 порций морож.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика