Теплохід пройшов за течією 241,92 кс за 5,6 години. Скільки часу знадобиться йому на зворотний шлях ,якщо швидкість течії дорівнює 2,7 км/год?​

45df45 45df45    1   23.05.2021 18:16    0

Ответы
моника59 моника59  22.06.2021 18:18

6,4 год

Пошаговое объяснение:

241,92:5,6=43,2 км/год- швидкість зв течією

43,2-2,7=40,5 км/ год- власна швидкість

40,5-2,7=37,8 км/год- швидкість проти течії

241,92: 37,8= 6,4 год

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика