Тато виготовив ящик для своїх інструментів.
Він використав 0,78 м фанери за ціною 24,5 грн за квадратний метр,
0.45 мoргaлiту по 2,6 грн за квадратний метр, 2 завіси по 1,2 грн за
штуку. 14 шурупів по 0,25 грн за десяток, заскочку за 1,4 грн і2 ручки
по 0,3 грн за штуку. Крім того, йому було потрібно 0,15 кг цвяхів за
ціною 8,6 грн за кілограм. В магазині такий готовий ящик коштує
80 грн. Скільки грошей заощадив тато?
mo merra​

Marrysh Marrysh    3   18.03.2020 06:00    14

Другие вопросы по теме Математика