Тато купив 9 кг печива двох видів за ціною 40грн. і 60грн. За кілограм.Скільки кілограмів печива кожного виду купив тато,якщо покупка коштує 420грн

tetyanaostafi tetyanaostafi    2   24.04.2020 17:41    0

Ответы
mybrainishere11 mybrainishere11  13.10.2020 20:28

4 кг по 60 грн и 6 кг по 40 грн

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика