Іть рішить методом пропорції: для виготовлення фарфору беруть 25частин білої глини,2частини піску,й 1частину гіпсу. скільки кожного із цих матеріалів потрібно взяти для виготовлення 56 кілограм суміші. з якої виготовляють фарфор?

FireLive FireLive    2   27.05.2019 20:50    0

Ответы
PavelSol PavelSol  24.06.2020 23:49
1.25+2+1=28-кількість частин2.56/28=2-кількість гіпсу3.2*2=4-кількість піску4.25*2=50-кількість глини.Відповідь.50кг;4кг;2кг
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика