Відповідь:
Покрокове пояснення:
1) 100-(35+24)=41(%)- продано третього сорту.
2) (2000/100%) * 41=810(м)-тканини третього сорту продано гуртівнею
Відповідь:
Покрокове пояснення:
1) 100-(35+24)=41(%)- продано третього сорту.
2) (2000/100%) * 41=810(м)-тканини третього сорту продано гуртівнею