Сплав складається з олова, міді та сурми, взятих у відношенні 1: 2: 6.скільки грамів сурми у сплаві, якщо міді в ньому 6,8г? яка маса сплаву? іть будь-ласка!

Lelik213 Lelik213    2   19.05.2019 02:00    1

Ответы
nastosetrova2 nastosetrova2  12.06.2020 07:16

олово        6.8:2=3.4

сурми          3.4х6=20.4

маса сплаву  3.4+6.8+20.4=30.6

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика