Сплав міді та цинку маса якого 6 кг містить 45 % міді. скільки кг міді треба додати до цього сплаву,щоб він містив 60% міді,відповідь: 2.25кг

Илья2389 Илья2389    1   21.06.2019 00:00    7

Ответы
Евридика1 Евридика1  16.07.2020 19:00
6*0,45=2,7кг меди в сплаве
х меди нужно добавить
2,7+х меди будет в новом сплаве
6+х будет нового сплава
2,7+х=0,6(6+х)
2,7+х=3,6+0,6х
0,4х=0,9
х=2,25кг
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика