Сколько килограммов 30-процентного и сколько килограммов 40-процентного сплавов меди надо взять, чтобы получить 50 кг 36-процентного сплава?

    1   17.04.2020 17:24    16

Ответы
elmariya elmariya  13.10.2020 10:52

20 кг і 30 кг

Пошаговое объяснение:

Обчислимо кількість міді в 50 кг

50 кг           -  100%

х г               -  36%

х = (50*36)/100 = 18 (кг)       к-сть міді в 36% сплаві

Нехай “х” кг – 30% сплав, тоді міді в  ньому – “0,3*х”  кг. А “50 – х” кг – 40% сплав, і міді у ньому “0.4*(50 – х)” кг.

Складаємо рівняння:

0,3*х + 0,4*(50 – х) = 18

0,3*х – 0,4*х = -20 + 18

0,1*х = 2

х = 20 (кг)     30% сплаву

50 – х = 30 (кг)    40% сплаву

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика