Скільки коштує одна третя печива якщо один кг 30 грн?

ogiifutball ogiifutball    1   29.12.2021 17:27    0

Ответы
asdasdgasf asdasdgasf  29.12.2021 17:30

1 кг-30 грн

1/3-? грн

30:3=10 грн коштує 1/3 печива

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
frhjkvg11 frhjkvg11  29.12.2021 17:30

30=3/3 ;

1/3=10(грн.)

Одна третя печива коштує 10 гривень.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика