1 кг-30 грн
1/3-? грн
30:3=10 грн коштує 1/3 печива
30=3/3 ;
1/3=10(грн.)
Одна третя печива коштує 10 гривень.
1 кг-30 грн
1/3-? грн
30:3=10 грн коштує 1/3 печива
30=3/3 ;
1/3=10(грн.)
Одна третя печива коштує 10 гривень.