Скільки грамів сплаву, що містить 20% золота і скільки сплаву , що містить 45% золота треба взяти, щоб отримати 20г сплаву, що містить 30% золота? А) 12г і 8г; Б) Такий сплав отримати неможливо; В) 0,2х+0,45(20-х)=20·0,3;
Г) 0,3(0,2х+0,45(20-х))=20; Д) (20-х)·0,2+0,45х=20·0,3.

Правильних відповідей може бути декілька

ketisvit2004 ketisvit2004    3   26.03.2021 15:38    0

Ответы
maksivanchuk123 maksivanchuk123  26.03.2021 15:40

Было х г серебра

весь сплав = х + 20 г

Доля серебра = х/(х +20)

добавили 5 г серебра и 10 г золота. новый сплав = х + 5 + 20 + 10

Доля серебра (х +5)/(х + 35)

Учтём, что 5% = 5/100 = 1/20

составим уравнение: (х +5)/(х + 35) - х/(х +20) = 1/20

х² + 255х -1300 = 0

х₁ = 5

х₂ = -260(не подходит по условию задачи)

ответ: Поначалу в сплаве было 5 г серебра.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика