Швидкість катера становить 50км/год.Знайдіть відстань, яку пропливе катер за час t,якщо. :1)t=2год;2)t=4год;3)t=10год.

alisiababenkov alisiababenkov    3   04.10.2021 22:34    1

Ответы
saaashaaa4656 saaashaaa4656  04.10.2021 22:40

Відповідь:

100, 200, 500

Покрокове пояснення:

Відстань дорівнює добутку швидкості на час, тобто 50*2=100, 50*4=200, 50*10=500

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика