Швидкість човна у стоячій воді= 26,4 км/год, а швидкість течії= 1,9 км/год. Знайди, яку відстань разом проплив човен за 0,7год руху за течією і 1,6 год руху проти течії

Хорошист992017 Хорошист992017    3   21.05.2020 23:59    0

Ответы
kurmangazievbeka kurmangazievbeka  15.10.2020 05:22

59,01 км - загальна відстань

Пошаговое объяснение:

1) 26,4+1,9=28,3 км/год -швидкіть за течією

2) 26,4-1,9=24,5 км/год -швидкіть проти течії

3) 28,3*0,7=19,81 км - пройшов  човен за течією

4) 24,5*1,6=39,2 км - пройшов човен проти течії

5) 19,81+39,2=59,01 км - загальна відстань

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика