Шкільна їдальня закупила 24 кг сушених яблук по 14 грн та 12 кг сушених груш по 20 грн для приготування компоту сухофрукти змішали яка ціна 1 кг суміші сухофруктів

slivinskaja83 slivinskaja83    1   08.03.2019 03:10    0

Ответы
marinamashkina2 marinamashkina2  24.05.2020 04:45

1)24*14=336грн заплатили за сушённые яблоки

2)12*20=240грн заплатили за груши

3)24+12=36 кг сухофруктов купили

4)336+240=576грн заплатили за сухофрукт

5)576:36=16грн будет стоит смесь сухофруктов

или можно так

1)24+12=36 кг сухоф.купили

2)24*14+12*20=576грн заплатили за сухоф.

3)576:36=16 грн стоит смесь сухоф.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
жансаяболатова жансаяболатова  24.05.2020 04:45

24*14=336(гр)-за яблоки

12*20=240(гр)-за груши

24+12=36(кг)-всего сухофруктов

336+240=576(гр)-всего заплатили 

576:36=16(гр)-за1 кг сухофруктов

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика