щоб зварити варення, господиня купила спочатку 5 кг цукру, а потім- ще 3 кг. Яка вартість усього цукру, якщо його ціна - 13 грн?

rayhan8888 rayhan8888    2   11.01.2022 14:19    0

Ответы
RinOkumura99 RinOkumura99  11.01.2022 14:20
Якщо 13 це вартість за 1 кілограм тоді
5+3=8(весь цукор)
8•13=104
Відповідь:104грн вартість усього цуру
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика