Що вигідніше купити: 1,5л соку за 2,4 грн чи 2,5 л такого самого соку
за 3,5 грн?​

Regina2203021 Regina2203021    3   19.03.2021 18:28    2

Ответы
bagfaver bagfaver  19.03.2021 18:30
2,4грн / 1,5л=1,6 грн столько стоит 1 л
3,5грн / 2,5л=1,4 грн столько стоит 1л
Вывод: выгоднее купить 2,5л за 3,5грн
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика