Ришите вот для того зшити 15 однакових костюмив неоюхідно 54 метри тканин. скильки необхідно тканин щоб зшити 27 таких костюмів ?

alina56737 alina56737    2   15.08.2019 01:50    0

Ответы
Sanek12221 Sanek12221  04.10.2020 20:01
15 к. - 54 м,
27 к. - ? м,

б:
1) 54 : 15 = 3,6 (м) - тканини для пошиття 1 костюма,
2) 27 * 3,6 = 97,2 (м),

б:
х = (27 * 54) / 15 = 97,2 (м).

Відповідь: необхідно 97,2 м тканини
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика