Рішити : потяг, що рухається зі швидкістю 60 км\год, долає деяку відстань за 7год. за скільки годин він подолає таку саму відстань, якщо збільшить швидкість на 10км\год?

Seleno4ka136 Seleno4ka136    3   09.09.2019 22:20    25

Ответы
alka231282 alka231282  07.10.2020 04:06
60*7=420(км)
60+10=70(год\год)
420/70=6(год)
В:6 год
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика