Привіт мені потрібна з за 8 кг цукерок сплатили стільки скільки за 12 кг печива. знайти вартість 1 кг цукерок і 1 кг печива, якщо кілограм цукерок коштуе дорожче ніж, кілограм печива на 2,6 грн буду дуже вдячна за допомгу))

шкиль1 шкиль1    2   03.09.2019 21:30    3

Ответы
ilyafedoseev ilyafedoseev  06.10.2020 15:41
Х-это цена кг конфет
х-2,6- это цена печенья
8х=12(х-2,6)
12х-31,2=8х
12х-8х=31,2
4х=31,2
х=31,2:4
х=7,8 гривен стоит кг конфет
7,8-2,6=5,2 гривны стоит кг печенья

проверка
7,8*8=62,4
5,2*12=62,4
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика