Поїзд йшов 4 год зі швидкістю 80 км/год і 6 год зі швидкістю 90 км/год .знайди середню швидкість поїзда протягом усього часу руху.

anser8539 anser8539    3   07.06.2019 03:50    0

Ответы
autegenova autegenova  01.10.2020 21:18
S1 = 4 * 80 = 320 км
S2 = 6 * 90 = 540 км
S = 320 + 540 = 860 км
t = 4 + 6 = 10 год

V сер. = S / t
V сер. = 860 / 10 = 86 км/год
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика