Пароплав плив 1,8год зі швидкістю 32км/год і 2,2год із швидкістю 33км/год. Яка середня швидкість руху пароплава протягом усього шляху руху?​

alex20294 alex20294    2   16.08.2021 03:41    2

Ответы
bagov2001 bagov2001  16.08.2021 06:00

1) 35,5+2,5=38 км/час швидкість по течії

2) 35,5-2,5=33 км/год швидкість проти течії

3) 1,8×33=59,4 км проплив проти течії

4) 2,6×38=98,8 км проплив за течією

5) 59,4+98,8=158,2 км весь шлях пароплава

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Дрындель Дрындель  16.08.2021 06:00

Пошаговое объяснение:

1) 1,8 * 32 = 57,6 (км) - проплыл за 1,8 часа

2) 2,2 * 33 = 72,6 (км) - проплыл за 2,2 часа

3) 57,6 + 72,6 = 130,2 (км) - проплыл всего

4) 1,8 + 2,2 = 4 (часа) - был всего в пути

5) 130,2 : 4 = 32,55 (км/ч) - средняя скорость на всём пути.

ответ: 32,55 км/ч

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика