один кілограм цукерок на 12,4 грн дорожчий за кілограм печива за 8 кг цукерок заплатили стілки скільки за 12 кг скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок

Maara Maara    1   16.04.2021 14:50    0

Другие вопросы по теме Математика