Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 5,2 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки коштує 1 кг печива?

TATAP2004 TATAP2004    3   08.04.2021 13:55    1

Ответы
Avmb Avmb  08.05.2021 14:00

1 кг цукерок - 15.6 грн

1 кг печива - 10,4 грн

Пошаговое объяснение:

8(х+5,2)=12х

8х+41,6=12х

12х-8х=41,6

4х=41,6

х=10,4 грн - 1 кг печива

10.4+5,2=15,6 грн -1 кг цукерок

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика