один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 26 грн. за 8кг цукерок. заплатили стiльки, скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1кг цукерок і скільки 1кг печива?

Яся00000 Яся00000    3   07.04.2021 10:44    1

Другие вопросы по теме Математика